Mes pasirūpinsimė Jūsų švente ir gera nuotaika

POBUVIAI

Mes Jums siūlome ne tik maloniai praleisti savaitgalį su šeima ir draugais, bet ir linksmai atšvęsti vestuves, gimtadienius, krikštynas, ir kitas Jūsų norimas šventes.

Pobuviai

Mes tikime, kad geras pobūvis prasideda nuo idėjos, o mums svarbiausia, kad renginys teiktų tik teigiamas emocijas ir ilgam išliktų dalyvių atmintyje.

Teikiame pobūvių Gudelių sodyboje organizavimo ir aptarnavimo paslaugas. Organizuojame didelius, vidutinius ir mažus renginius: įmonių vasaros šventes, teminius vakarėlius, vestuves, jubiliejus, krikštynas, vaikų darželių šventes. Mūsų komanda į kiekvieną pobūvį žiūri rimtai ir atsakingai.

Jūsų šventei pasiūlysime daugybę idėjų – glostančių gomurį, mielų širdžiai, kvepiančių namų jaukumu ir kartu labai praktiškų bei išbandytų.

Erdvės

Jūsų pobuviams galime pasiūlyti 3 uždaras erdves:

SEKLYČIA – renginiams iki 120 žmonių

SVIRNAS – renginiams iki 30 žmonių

RYTO SALĖ – renginiams iki 40 žmonių

 

Taip pat vasaros sezono metu siūlome lauko erdvę. tai uždara 5 ha sodybos teritorija, galime irengti lauko palapines, scena ir k.t.

Virtuvė

Maistui skiriame ypatingą dėmesį, todėl galime sudaryti ir paruošti išskirtinį, Jūsų poreikius ir skonį atitinkantį meniu. Jei dar tiksliai nežinote, kuo norite nustebinti savo svečius, idėjų galėsite pasisemti iš mūsų sudaryto močiutės valgiaraščio ar gurmano meniu.

Močiutės valgiaraštis – nepamiršusiems tikro naminio maisto skonio ir pasiilgusiems ant šventinio stalo atgimstančių saldžių lietuvių tradicijų.

Gurmano meniu – nebijantiems eksperimentuoti ir mėgstantiems ragauti. Čia karaliauja laiko patikrinti ir kulinarų išbandyti, aromatingi, gurmaniški ir egzotiniai skoniai iš viso pasaulio.

Prieš apsisprendžiant atvykite, pamatykite ir paragaukite!

Kainos

Tikslia pobūvio kaina galėsime pasakyti tik sužinoję ir detaliai aptarę Jūsų norus bei lūkesčius. Kaina susideda iš daugelio faktorių: pasirinktos erdvės pobūviui, šventės ar renginio trukmės, patiekalų ir svečių kuriuos vaišinsime skaičiaus, erdvės ir maisto dekoro.

 

Orientacinę kainą galime apskaičiuoti kaip nuomos, maisto ir nakvynės kainų sumą.

Minimalios, vienos dienos nuomos kainos:

Seklyčia – 600 Eur | Svirnas – 100 Eur  |  Ryto salė – 200 Eur

Maisto kaina žmogui – nuo 35 Eur

Nakvynes kaina žmogui – nuo 10 Eur

Mes padėsime jums suplanuoti Jūsų išskirtines šventes, galim pasirųpinti ne tik vaišėmis, bet ir pramogomis.

Įsimintinų pobuvių akimirkos

Mums svarbu, kad Jūsų šventė vyktų nepriekaištingai

gudeliai_iliustracija_03

Jei kitur taip gerai, tai kodėl mieli svečiai
vis grįžta į Gudelių sodybą?

O tu ar ragavai maisto Gudelių sodyboje?