Mes pasirūpinsimė Jūsų švente ir gera nuotaika

GUDELIŲ SODYBA

Kauno ir Marijampolės pusiaukelėje, šalia seno miško, įsikūręs pramogų ir laisvalaikio kompleksas “Gudelių sodyba” siūlo Jums nuostabiai praleisti laisvalaikį.

Sodyba

Čia galite ne tik užsuki skaniai papietauti, bet ir pasidžiaugti nuostabia aplinka. Jūsų atžaloms specialiai įrengta žaidimų aikštelė su spalvingomis sūpuoklėmis ir daugybe atrakcionų, o Jūs galite atsipalaiduoti prie šalia esančių vandens tvenkinių.

Mes siūlome ne tik maloniai praleisti savaitgalį su šeima ir draugais, bet ir linksmai atšvęsti vestuves, gimtadienius, krikštynas, ir kitas Jūsų norimas šventes. O po linksmo vakarėlio pailsėti mūsų svečių namuose.

Erdvės

Jūsų pobuviams galime pasiūlyti 3 uždaras erdves:

SEKLYČIA

300 kv.m | patogiai telpa iki 120 žmonių

Atskirame pastate įrengta pobūvių salė, tinkanti įvairiems dideliems renginiams. Nors SEKLYČIA turi du jaukius uždarus kiemelius, tačiau pageidaujantiems didesnio privatumo galime uždaryti 5 ha sodybos teritoriją, kurioje Jūs ir Jūsų svečiai vieni gali mėgautis visa sodybos infrastruktūra.

SVIRNAS

160 kv.m | patogiai telpa iki 80 žmonių

Atskirame pastate įrengta pobūvių salė, labiausiai mėgstama nedidelių renginių dalyvių, kuriems patinka jauki praeitimi alsuojanti atmosfera. SVIRNE įrengta pirtis, o priepirčio erdvėje jaukią atmosferą kuria židinyje spragsinčios malkos. Svečių privatumui įrengtas gražus uždaras kiemelis

RYTO SALĖ

200 kv.m | patogiai telpa iki 100 žmonių

Tai šiuolaikiška, šviesių spalvų, subtilaus apšvietimo salė, įrengta pagrindiniame Gudelių sodybos pastate – RŪME. RYTO salės svečiams įrengtas atskiras kiemas su alpinariumu.

Taip pat vasaros sezono metu siūlome lauko erdvę. tai uždara 5 ha sodybos teritorija, galime irengti lauko palapines, scena ir k.t.

Virtuvė

Pasirūpinsime, kad ant Jūsų šventinio stalo netrūktų spalvų ir skanių įspūdžių. Ir visai nesvarbu, ar tas stalas Gudelių sodyboje, bažnyčios kiemelyje, gamtoje ar Jūsų biure. Mūsų maistu galite mėgautis visur, nes gaminame maistą ir išsivežimui.

Prieš apsisprendžiant atvykite, pamatykite ir paragaukite!

Paslaugos

  • Galimybė greitai ir skaniai papietauti;
  • Graži aplinka;
  • Vandens tvenkiniai;
  • Erdvi kavinės salė (iki 150 žmonių);
  • Dvi pokylių salės;
  • Jūsų šventės paruošimas ir malonus aptarmnavimas;
  • Svečių namai, kambariai su patogumais;
  • Saugoma automobilių aikštelė;
  • Rusiška pirtelė.

Apgyvendinimas ir kambariai

Pasirūpinsime Jūsų šventės svečiais, sodyboje irengta 20 kambarių. Turime ir jaunavedžių apartamentus, jaukius dviviečius liuksus, keturviečius kambarius ir bernų tvarta kur gali nakvoti net 20 svečių.

PLAČIAU

Kambariai įrengti trijuose sodybos pastatuose. Didžioji dalis kambarių įrengta atokiau nuo kavinės bei pobūvių erdvių esančiame pastate, pro kurio langus atsiveria nuostabus vaizdas į Dzūkų bei Suvalkiečių ežerėlius, Vilko giraitę, Avelės pievą, Gudo upelį. Pastaruosiuose kambariuose jausitės jaukiai ir patogiai, o Jūsų privatumo netrikdys nei likę sodybos svečiai, nei pobūvių muzikantų dainos.

Keletas kambarių, įrengtų pagrindiniame sodybos pastate – RŪME, ypač mėgstami RYTO ir VAKARO salių svečių, kuriems norint patekti į kambarius nereikia eiti per lauką.

Maksimalus nakvojančių žmonių skaičius – 100. Kambariai pagal Jūsų pageidavimus gali būti su didele dvigule lova arba su 2-5 atskiromis viengulėmis lovomis. Kambariuose yra televizija, bevielis internetas, WC, dušas. Automobilius svečiai gali palikti rakinamoje aikštelėje. Teritorija stebima vaizdo kameromis.

Dviviečio kambario kaina – 30,- EUR/parai. Į kambario kainą pusryčiai nėra įskaičiuoti, tačiau Jūsų pageidavimu sočius pusryčius visada galime paruošti ir patiekti tiek kambaryje, tiek kavinėje.

Atskirame pastate įrengta pobūvių salė, tinkanti įvairiems dideliems renginiams. Nors SEKLYČIA turi du jaukius uždarus kiemelius, tačiau pageidaujantiems didesnio privatumo galime uždaryti 5 ha sodybos teritoriją, kurioje Jūs ir Jūsų svečiai vieni gali mėgautis visa sodybos infrastruktūra.

Kainos

Tikslia pobūvio kaina galėsime pasakyti tik sužinoję ir detaliai aptarę Jūsų norus bei lūkesčius. Kaina susideda iš daugelio faktorių: pasirinktos erdvės pobuviui, šventės ar renginio trukmės, patiekalų ir svečių kurios vaišinsime skaičiaus, rdvės ir maisto dekoro.

 

Orientacinę kainą galime apskaičiuoti kaip nuomos maisto ir nakvynės kainų sumą.

Minimalios, vienos dienos nuomos kainos:

Seklyčia – 600 Eur | Svirnas – 100 Eur  |  Ryto salė – 200 Eur

Maisto kaina žmogui – nuo 35 Eur

Nakvynes kaina žmogui – nuo 10 Eur

Mes padėsime jums suplanuoti Jūsų išskirtines šventes, galim pasirųpinti ne tik vaišėmis, bet ir pramogomis.

Isimintinų pobuvių akimirkos

Mums svarbu, kad Jūsų šventė vyktų nepriekaištingai

gudeliai_iliustracija_03

Jei kitur taip gerai, tai kodėl mieli svečiai
vis grįžta į Gudelių sodybą?

O tu ar ragavai maisto Gudelių sodyboje?